GoPro Hero 7 Black Review eta Price

Doako irudia deskargatzeko erabilera doan.

Lagundu al dizut? Emaidazu kafea.

Deskargatu irudia

GoPro egonkortzeko eraiki duen kamera batekin dator. Enpresaren arabera, funtsean gimball erabiltzeko beharra ezabatzen du.

Hero 7 Black, orain osatutako Hero 6 Black ordezkatzen duena, irudi elektroniko berri bat egonkortzeko dator "Hypersmooth" GoPro sortzaile Nick Woodman izenekoa "kamera egonkortzeko kamera onena".

Era berean, beste hainbat funtzio berri ditu, soinu hobetua barne, zuzeneko streamingera Facebook bezalako guneetara eta "TimeWarp" izeneko denbora berri zoragarria.

Můžete předobjednat Hero 7 Black dnes za 379 liber před svou mezinárodní dostupností dne 27. září. To je ve skutečnosti 20 liber méně než odchozí náklady Hero 6 Černá a výrazně nižší než cena původně požadovaná v hodnotě 499 liber.

Bere anaia merkeagoa saria ere polita da, batez Hero Silver 7 279 stand £ Hero White 7 179 bakarrik libra, hau da 20 bi urte baino gutxiago 5 Hero Session libera inguru eta egiten du merkeena GoPro kamera bat batere.

GoPro nám řekl, že “zastaví výrobu předcházejících modelů”, což znamená konec Hero 6 Black, Hero 5 Black a Hero (2018). Dodalo také, že “na chvíli může být ještě nějaký maloobchodní inventář předchozích fotoaparátů”, takže pokud máte zájem o starší model, stojí za to ohlížet na speciální nabídky.

Jak můžete vidět, Hero 7 Black vypadá z velké části stejně jako jeho předchůdce zvenčí. Z hlediska hardwaru jsou jedinými skutečnými rozdíly její nová černobílá práce a přepracovaná mikrofonní membrána, která zřejmě dodává přirozenější basové tóny a jasnější meze.

Existuje zhruba pět dalších nových funkcí, i když ve srovnání s Hero 6 Black. Největší z nich je to, co GoPro nazývá stabilizace “Hypersmooth”, což je zdokonalená verze elektronické stabilizace obrazu, kterou jsme viděli na své předchozí vlajkové lodi a nyní pracuje v režimu 4K / 60fps. Je to stále digitální, ne optická stabilizace, ačkoli GoPro předpokládá, že vám umožní zachytit videosekvenci podobnou kardanovému záběru “bez výdajů na potíže s motorizovaným kardanem”. Stejně jako jeho vlastní Karma Grip.

Související s Hypersmooth je nový časový režim nazvaný TimeWarp. Toto je podobné standardnímu časovému pásmu, kdy fotoaparát pořizuje fotografie v pravidelných intervalech, a poté je přehrává zpět, aby získal dojem, že scéna je přehrávána rychle. Teprve tentokrát přidává hladkou stabilizaci, která vám umožní vytvářet “magické kobercové jízdy” z prvního člověka cestami, jako jsou jízdy na kole.

Hero 7 Black je také prvním GoPro, který může živě vysílat. Budete to zpočátku moci udělat na stránkách, jako je Facebook, Twitch, YouTube a Vimeo, s příslibem dalších nativní platformy, které přijdou.

A poslední dvě změny představují novou funkci “Superphoto” pro fotografie a obnovené uživatelské rozhraní. ‘SuperPhoto’ je pokusem společnosti GoPro replikovat inteligentní režimy auto, které jsou vidět na smartphonech, jako je Huawei P20 Pro, který dokáže automaticky rozpoznat scény a použít správná nastavení fotoaparátu. Kromě rozpoznání scén, GoPro říká, že Hero 7 Black dokáže rozpoznat tváře a úsměvy, schopnost, která mu také pomůže vybrat správné klipy pro jeho automatizovanou úpravu Quickstories, které jsou dostupné v jeho aplikaci Quik.

UI hobekuntzak nahiko txikiak dira, baina "klip laburrak" botoia berri bat barne hartzen dute, grabazioen iraupena 15 edo 30 segundoetan (memoria txartela betetzeko beldurrez beste kamera transferitzea nahi baduzu) eta berrikusitako GoPro datu bildumak bilduko dira. kamerak erabiltzen dituzten jendeari buruz.

Kromě těchto nových vlastností jsou specifikace Hero 7 Blacku zřetelně nezměněny od svých předchůdců. Používá stejný snímač velikosti a objektiv jako předtím a zaznamenává video s podobnými bitovými rychlostmi.

Může také fotografovat 12 megapixelových snímků (v HDR a Raw), je vodotěsný až na 10 metrů a dokáže nahrávat složitost 120 snímků za sekundu nebo 240 snímků za sekundu.

partekatuz
Itxaron, mesedez ...

Iruzkin bat idatzi

Adresa vase emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *