Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou

10

Doako deskargaLagundu iezadazu beste proiektu batzuetara) definizio altuan.

YouTube-n ikustea harpidetu.

Deskarga

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA je česká firma s dlouholetou odpovědným odpovědným odpovědným prostředí proizvodnění prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro Guztiak pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historia lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu behazun ruční kartoiaren pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém region. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historia lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 1989 bat, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zure dokumentu eta dokumentu historikoei buruzko dokumentazio dokumentuak biltzeko dokumentazio eta dokumentazio akademikoa lortzeko. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Iraganeko belaunaldien ondarearen berri jakitun gara, gaur egunera arte eta hasitako lana ondo garatzen dugun konpromisoari esker. Etengabeko ahalegina gure lehiakideen aurrean pauso bat izan dadin, produktuaren kalitatea eta bezeroen arteko harremana azpimarratzen dugu.
Gure lanbide-esperientzia eta gure langile oso kualifikatuak zerbitzuaren maila altuena bermatzeko epe luzerako bermea da. Ez dugu soilik produktuak saltzen, baina mundu osoko 30 herrialdeetako bezeroei irtenbide osoak ematen dizkiegu.

VALORES QUE CORTEMOS:

  • Produktu organikoak eta produktuak ingurumenarekiko erlazio arduratsu orokorren isla dira
  • Etika enpresa barruan eta kanpoko harremanetarako arau altuenetako bat da
  • Bezeroarentzako zerbitzua bisitatzea eta gure erantzukizun nabaria da
  • Gure enpresaren kalitatearen aldeko ekarpena enpresen lokalek ez dute mugatzen
  • Goiena enplegua gure ekarpena eskualdearen garapen arrakastatsua da

EMBA gizarte zaletasunean oinarritutako gizarte anonimotasuna. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností az po jardueretan přesahující Hranice České republiky.
EMBA Zvítězila v krajském kole soutěže Zertan zauden, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kreří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tiv aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA Nabarmentzen ari bazara zure artxibo-liburutegiko fitxategiak, paperezko fitxategiak artxibatu. Nabídka materialak obal erreproduzitu egin daitezke bi zutabeen bidez.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci 10 urte. Egiaztagiria eskuratu ahal izango da, eta eskaera bat bidali beharko duzu, dokumentu fitxategi bat eskuratu ahal izango duzu. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování DAVA možnost tvořit Obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení CI kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splòují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiala eraikitzeko konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 ziurtagiriaren ziurtagiriaren ziurtagiria lortu du. ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita-k zure seme-alabek zure seme-alabak dituzten edo zure seme-alaben seme-alabak zaintzeko, zure seme-alabak Urteko azala a Worldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky Ingurumena errespetatzen produktu Na hladkou lepenku ze sneží výrobky zíří výrobky závění na závění systémy, krabice a loki. Zároveň je držitelem certifikace FSC Ez da emaitzarik aurkitu paper recyclovaného.

partekatuz
Itxaron, mesedez ...

Iruzkin bat idatzi

Adresa vase emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *