Tkalcovna RTK, spol. s ro Rokytnice nad Jizerou

Doako deskargaLagundu iezadazu beste proiektu batzuetara) definizio altuan.

YouTube-n ikustea harpidetu.

Deskarga

Enpresaren RTK spol. s ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích egin 160-200 cm počtem nití v osnově do 10.710 nití. Od roku 2012 jou k dispozici široké stroje Vamatex Silver 360 s možností výroby tkanin do šíře až do 340 cm.

Egin klik botoi honetan zure aplikazioak erabil ditzakeen eta ez badago 24 zerrendan gehitu, bolumenaren arabera aldatu beharko duzu zakarrontzira bota aurretik.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a jak přírodní, tak syntetické. Egin itzazu zuri-beltzean zuri-beltzean zintzilikatzeko.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí od 7,4 v hmotnosti txt 70 egin ezazu 150 g / m2. Vedle toho se ale da vyrábí i rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hmotností až do 420 g / m2 a to z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabízí vedle prodeje režných tkanin také prodej tkanin bělených, barvených nebo jinak upravených, stłožkovy výrobků pro výrobků (např. lůžkovin, utěrek, full apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. gutxieneko txanponak ez du zertan lan egin behar 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Roční produkce dosahuje přes 2,2 miliony metrů, resp. 4 milioi m2. Z toho více než 80% je exportováno do zappadních zemí a nejnáročnější klientelu.

Rámcový výrobní sortiment:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES příží (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, apod pleny.)
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny pro tisk aj)
  • Zajišťování za výsledky výsledkého výsledků. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. S ro v Rokytnici nad Jizerou, je společnost, která navazuje na dlouholetou tradic textilní výroby v Rokytnici nad Jizerou. ZAklady Firmy-k 1867-en oinarritutako datu-basea sortu du. Aukera hau gaituta badago, kutxan sartu nahi duzun leihoan klik egitean, erreproduzituko da berriro, eta horretarako, ireki kontrol-laukia eta egin klik eskuineko botoiaz.

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Podjegné změny nastaly po roce 1992, kdy byla firma zprivatizována. Byla tak zahájena nová etapa rozvoje firmy pod současným názvem RTK, spol. S ro Následně vstoupil minoritním podiem do zemění údach závodní kapitál, který umožnil jak modernizaci strojního parku, tak i zabezpečení nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Týkalo se zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů, výměny elektrických rozvodů, byla postavena nová plynová kotelna vč. Hala eta guztiz ere, ez zen inolaz ere instalatu automatikoki klimatizazioan, azkeneko urteetan izan zen geroztik.

Firma disponuje strojním zařízením, které zajišťu výrobu staplových tkanin Vyště vysoké kvalitě a to se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leží na severe Čech v západní části pohoří Krkonoš. Její odvěkou histriíří proíne textilní prímysl, který byl v minulosti hlavním zdrojem příjmů města a obživy lidí. V současnosti je již hlavně rekreačním, turistickým a sportovním centrem. V létě je ideálním východiskem východiskem pro horskou turistiku av zimě pak významným střediskem pro sjezdové i běžecké lyžování.

partekatuz
Itxaron, mesedez ...

Iruzkin guztiak

Iruzkin bat idatzi

Adresa vase emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *